top of page
Home: Contact

Yarım Asırlık

Tecrübe

Hakkımızda

Firmamız, Türkiye’de otomotiv ve makine endüstrisinin merkezi konumunda bulunan Bursa’da 1967 yılında, kurucumuz teknik öğretmen Sn.Adem Öner’in kendi imkanları ile imal ettiği elektrikli bir fırınla ısıl işlem faaliyetlerine başlamıştır.

Günümüzde firmamız BTSO OSB’de bulunduğu yaklaşık 5000 m2 lik  modern tesisinde atmosfer kontrollü fırınlar, vakum fırınları, nitrasyon fırınları, indüksiyon sertleştirme makinaları ve verilen ek hizmetler ile müşterilerinin tek noktadan tüm ısıl işlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve yatırımları ile bu teknolojilerin Türkiye’deki öncülerinden biri olan firmamız, 50 yıllık birikimi, deneyimli kadrosu ve 3 kuşaktır görevinin bilincinde olan yönetim kadrosu ile ülkemizin en büyük ve en kaliteli ısıl işlem firmalarından biri olup, sektöründe lider uluslararası ve yerli sanayi kuruluşlarının tercih ettiği çözüm ortağıdır.

Home: Homepage_about
Hakkımızda
Neden biz ?

Tecrübe

Isıl işlemde 50 yıllık tecrübeye sahip, ülkemizin en eski fason ısıl işlemcilerinden biri olan firmamız günümüzün teknolojilerini deneyimleriyle birleştirerek sanayi kuruluşlarına ısıl işlem ve malzeme bilimi konusunda çözüm ortağı olma pozisyonundadır.

Deneyimli Kadro

 Isıl işlem sektöründe mükemmel kalite için makine ve ekipman kadar çalışan personelinde önemi çok yüksektir. Firmamızda konusunda uzman doktor ve yüksek mühendislerden ve  deneyimli  mavi yaka personelinden oluşan kadromuz ile müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktayız.

Yüksek Teknoloji

Makine ve ekipman yatırımlarında tercihini sektörünün en iyi ve en gelişmiş teknolojilerinden yana kullanan firmamız bu sayede müşterilerine yapılan işlemlerde mükemmel tekrarlanabilirlik ve

kontrol sunmayı garanti etmekdir.

Üstün Kalite

Firmamızın temel amacı müşterilerimize en iyi kaliteyi sunabilmektir. Tüm ekibimiz bu bilinçle hareket etmektedir. Bu amacı gerçekleştirebilmek için tüm cihaz ve ekipmanlarımız ileri teknolojiye sahip ve uyguladığımız tüm prosesler bilgisayar kontrolünde gerçekleştirilip, kayıt altında tutulmaktadır.

Hızlı Hizmet

Müşterilerimiz için zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç çerçevesinde, yüksek ısıl işlem kapasitemiz, üretimimize esneklik sağlayan farklı ebatlardaki ekipmanlarımız ile haftanın yedi günü 24 saat çalışarak, siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız.

Güven

Isıl işlem sektöründe hizmet vermeye başladığımız 1967 yılından bu yana müşterilerimizin tüm istek ve taleplerine her zaman büyük bir özveriyle cevap vermeye çalışan firmamız, bu özverisinin karşılığı olarak günümüzde 1000'in üzeri müşterisinin güvenini kazanmış bir şekilde iş hayatınada yoluna devam etmektedir.

Hizmetlerimiz & İşlemlerimiz
Hizmetler

Hizmetler

Isıl İşlemler

Isıl İşlemler

Çelik Satış

Çelik Satış

İletişim
İletişim

Isıl İşlem

BOSB Turuncu Cd No 12, 16120, Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (0224) 242 43 10

+90 (0224) 242 43 11 (fax)

Çelik Satış

Beşevler Sanayi Sitesi 26.Blok No: 6-15, Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (0224) 441 97 13

+90 (0224) 441 46 15 (fax)

 
Mesaj göndermek için lütfen İlgili departmana üzerine tıklayın.
bottom of page