top of page
Hakkımızda
çelik_foto_2.jpg

Önerler Çelik Satış

Firmamız 1974 yılından günümüze, soğuk iş takım çeliği, sıcak iş takım çeliği, plastik kalıp çeliği, darbe çeliği, yüksek hız çeliği, civa çeliği, toz metal çelikler ve alaşımlı imalat çelikleri başta olmak üzere farklı tip ve ebatlarda çeliklerin satış hizmetini sunmaktadır.

Bursa Beşevler Sanayi sitesinde bulunan çelik satış şubemizde 16 adet yarı - tam otomatik bant testereler ile ø6 - ø1100 ve 20 x 10 – 1500 x 1100 ölçüsüne kadar kesim hizmeti, geniş stok ve ölçü çeşitleri ile müşterilerinin çelik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Özellikle takım çeliği olmak üzere, çelik ve metalurji konusundaki 50 yıllık birikimleri, kalite ve güvenilirliğini günümüze kadar devam ettirmiş ve prensip olarak benimsemiş olan firmamız, teknolojideki değişimleri takip ederek çelik konusunda her türlü çözümü ülkemiz sanayi kuruluşlarına sunmaya devam etmektedir.

_DAIDO.STEEL_Block.jpg

Daido Steel Co., Ltd. 1916 yılında JAPONYA’da Momosuke Fukuzawa tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, özellikle özel çelik üretimi için ileri teknolojiden yararlanarak yüksek katma değerli ürünlerin geliştirilmesini ve mevcut ürünlerin inovasyonunu içeren "Monozukuri (İmalat)" ile grup şirketleriyle topluma katkıda bulunmuştur. Geniş uygulama potansiyeline sahip özel çelik, otomobiller, uçaklar, gemiler ve Bilgi Teknolojileri ekipmanları gibi çeşitli endüstrilerin büyümesini sürdürmede önemli bir rol oynamaktadır.

Önde gelen özel nitelikli çelik şirketleri arasında yer alan Daido Steel Group, potansiyeli takip ederek toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya devam etmiştir.

asil.jpg

Asil Çelik, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere, makina imalat sanayi ve enerji sektörü için ihtiyaç duyulan alaşımlı, alaşımsız ve yüksek alaşımlı, sıcak haddelenmiş, her türlü tamamlama işlemleri yapılmış ve ısıl işlem görmüş, yuvarlak, kare, altı köşe, lama, platina ve bazı özel kesitli vasıflı çelik üreten bir kuruluştur.Dünyaya adını vasıflı çelikte kabul ettirmiş olan ve sayılı vasıflı çelik üreticisi firmalar içerisinde yer alan Asil Çelik, Türkiye’nin en büyük vasıflı çelik üreticisi durumunda olup, vasıflı çelik sektöründe, Türkiye üretiminin yaklaşık olarak %60’lik kısmını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, yıllar bazında değişmekle birlikte yaklaşık olarak üretiminin %40’lik kısmını ihraç eden bir dünya firması durumundadır

bottom of page