Yarım Asırlık

Tecrübe

Daido Steel Co., Ltd. 1916 yılında JAPONYA’da Momosuke Fukuzawa tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, özellikle özel çelik üretimi için ileri teknolojiden yararlanarak yüksek katma değerli ürünlerin geliştirilmesini ve mevcut ürünlerin inovasyonunu içeren "Monozukuri (İmalat)" ile grup şirketleriyle topluma katkıda bulunmuştur. Geniş uygulama potansiyeline sahip özel çelik, otomobiller, uçaklar, gemiler ve Bilgi Teknolojileri ekipmanları gibi çeşitli endüstrilerin büyümesini sürdürmede önemli bir rol oynamaktadır.

Önde gelen özel nitelikli çelik şirketleri arasında yer alan Daido Steel Group, potansiyeli takip ederek toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya devam etmiştir.

Japonya'nın lider takım çeliği üreticilerinden DAIDO STEEL ürünlerinin satış yetkisini aldık. 

Asil Çelik, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere, makina imalat sanayi ve enerji sektörü için ihtiyaç duyulan alaşımlı, alaşımsız ve yüksek alaşımlı, sıcak haddelenmiş, her türlü tamamlama işlemleri yapılmış ve ısıl işlem görmüş, yuvarlak, kare, altı köşe, lama, platina ve bazı özel kesitli vasıflı çelik üreten bir kuruluştur.Dünyaya adını vasıflı çelikte kabul ettirmiş olan ve sayılı vasıflı çelik üreticisi firmalar içerisinde yer alan Asil Çelik, Türkiye’nin en büyük vasıflı çelik üreticisi durumunda olup, vasıflı çelik sektöründe, Türkiye üretiminin yaklaşık olarak %60’lik kısmını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, yıllar bazında değişmekle birlikte yaklaşık olarak üretiminin %40’lik kısmını ihraç eden bir dünya firması durumundadır

Isıl İşlem

BOSB Turuncu Cad. No: 12, 16120

Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (0224) 242 43 10

+90 (0224) 242 43 11 (fax)

Çelik Satış

Beşevler Sanayi Sitesi 26.Blok No: 6-15 

Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (0224) 441 97 13

+90 (0224) 441 46 15 (fax)

  • Önerler ısıl işlem Google Harita
  • LinkedIn - Siyah Çember
  • Önerler ısıl işlem Facebook Bağlantı
  • Önerler ısıl işlem Yandex Harita

2020 - www.onerler.net © Copyright